Артек Роботикс ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Механик / електротехник / инженер по мехатроника за роботизирани и автоматизирани системи
Бургас, Варна, Пловдив, Софийска област, София

Бургас, Варна, Пловдив, Софийска област, София длъжност на пълно работно време

Артек Роботикс ЕООД е водеща компания в областта на роботиката и автоматизацията, посветена на предоставянето на иновативни решения за индустриални приложения. Тази позиция е възможност за ентусиазиран и опитен Механик / Електротехник / Инженер по Мехатроника, който да се присъедини към нашия екип за разработка и поддръжка на роботи и автоматизирани системи. Кандидатът трябва да разполага със знания и умения в областта на механика, електротехника и мехатроника.

Отговорности

Сглобяване и монтаж на електрически и механични части
Изграждане и въвеждане в експлоатация на цялостни инсталации и системи
Отстраняване на неизправности и ремонт на индустриални линии
Смяна на механични и електрически части
Подготовка и монтаж на кабели и линии
Инсталиране, конфигуриране и поддръжка на роботи и автоматизирани системи.
Извършване на механични и електрически ремонти при необходимост.
Програмиране и оптимизиране на контролери и софтуер за автоматизирани системи.
Работа с екипа за подпомагане на разработката и внедряването на нови технологии.
Обработване и тестове на контроли и QA протоколи, създаване на тестови протоколи

Изисквания и необходими умения

Завършено обучение като инженер по мехатроника, електротехник, инженер по електроника или подобна техническа специалност.
Най-малко 3 години професионален опит по обучаващата професия
Опит в работата с роботи и автоматизирани системи.
Знание в програмирането на контролери (предпочитано е).
Аналитично мислене и способност за решаване на проблеми.
Комуникативност и желание за учене и развитие.

Ние Ви предлагаме

Конкурентно възнаграждение, базирано на уменията и опита на кандидата.
Възможности за професионален и кариерен растеж.
Динамична работна обстановка и екип от експерти в областта.

Как да кандидатствате:
Ако сте готови за предизвикателства и искате да се присъедините към водеща компания в областта на роботиката и автоматизацията, изпратете своето CV и мотивационно писмо на careers@artec.bg.
Компанията се стреми към разнообразие в работната общност. Само одобрените кандидати ще бъдат уведомени за интервю.

Благодарим предварително на всички участници в процеса.

Информация за контакт

Телефон: +359889557337

ITCD 2024 Employers