Краси - Нур ЕООД
под 5 заети служителя Кандидатстване
Механик / Mechanic
Hooglede, Белгия
От 3000 до 4000 лв.

Hooglede, Белгия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

JibJobs е агенция за подбор на персонал, притежаваща удостоверение за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа под № 172/12.10.2016г. Агенцията свързва европейския пазар с работници от целия свят. Сферата на предлаганите позиции са предимно в строителния, производствения и технологичния сектор.

Отговорности

Ако имате опит като Механик и търсите нова работна възможност в чужбина, в екип от професионалисти, където всеки ден е различен от преходния, тогава това предложение може да е точно за вас!

За един от нашите клиенти в Белгия, производител на продукти от велпапе, търсим Механик, който ще извършва техническо обслужване към отдела по обработка.

Вие ще отговаряте за демонтаж, ремонт и монтаж на различни компоненти на производствените машини, както и за тяхната профилактика и поддръжка, установявате и разрешавате на възникнали хидравлични и пневматични проблеми.

Изисквания и необходими умения

За да бъде взета в предвид кандидатурата Ви за тази позиция, тя трябва да отговаря на следните изисквания:

• А2 Диплома в техническа насока механика. Познания по механика е задължително изискване.
• Познание в разликата между радиални и аксиални сили
• Способност да общува на английски език (минимум разговорно ниво), холандски/немски език ще се считат за предимство
• Готовност за работа по график, включително и в събота

В допълнение:
• Познание в полу-автоматичното заваряване е плюс, но не е задължително изискване
• Желание за работа с машини, двигатели и техните компоненти
• Притежание на сертификат за мотокарист или високо-технологичен сертификат ще се счита за плюс към кандидатурата Ви
• Безопасността е приоритет за Вас, а качеството е основна цел

Ние Ви предлагаме

• Добра работна среда в разрастващ се бизнес, който Ви осигурява вътрешно обучение при постъпване на работата
• Колегиалност и съдействие по време на работния процес от опитен и мотивиран екип
• €2100 нетна заплата на месец (платена седмично)
• Осигуряване на квартира срещу допълнително заплащане по желание на кандидата
• Пълно съдействие от наша страна при установяването Ви в Белгия

Ако смятате, че даденото предложение е подходящо за Вас, моля изпратете ни кратко CV на Английски език.

Краси-Нур ЕООД ще предложи сключване на трудов договор с одобрените кандидати.

Агенция за временна заетост, Удостоверение No.172/12.10.2016г.