Механик промишлено оборудване
Велико Търново

Велико Търново длъжност на пълно работно време

„Момина Крепост“ е създадена през 1966 г. Със своя дългогодишен опит тя се е доказала като водещ производител на медицински изделия за еднократна употреба – различни видове спринцовки, сонди, катетри. Като допълнителна дейност развива производство и търговия на пластмасови изделия за промишлеността и бита.
Във връзка с пускането в експлоатация на закупено ново оборудване и увеличаване обема на своето производство „Момина крепост“ търси да назначи –Механици, промишлено оборудване.

Отговорности

• Извършва настройка на технологичен режим – температура, охлаждане и др. специфични дейности;
• Поддържане техническото състояние на механичната част на машините и съоръженията;
• Провеждане на периодична инспекция и профилактика на оборудването;
• Експлоатация и ремонт на механичната част на производствените линии и спомагателното оборудване.

Изисквания и необходими умения

• Средно техническо или по-високо образование;
• Опитът на същата или сходна работа ще бъдат предимство;
• Дисциплинираност, отговорност и изпълнителност към поставените задачи.

Ние Ви предлагаме

• Трисменен режим на работа;
• Пълно работно време - 8 часа, петдневна работна седмица;
• Добро възнаграждение по постоянен трудов договор;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Професионално развитие.

Информация за контакт

Телефон: 0895520114

ITCD