Мениджър екип гр. Силистра
Силистра
От 1000 до 1500 лв.

Силистра длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Ние сме Кеш Кредит – компания с лидерска позиция в бързото кредитиране. Отличителни за нас са – иновативният подход към клиента и бизнеса, технологичните решения, цялостното обслужване на клиента на най-високо ниво.
Вярваме, че клиентът е основата на бизнеса, а служителите ни са ключът към развитието на компанията, във всеки един момент.

С цел разширяване на бизнеса ни, търсим да назначим Мениджър екип за град Силистра.

Отговорности

Отговаряш за:
Директни продажби на продуктите на компанията;
Организираш работата с клиентите в забава;
Управление на един от офисите на компанията;
Ефективно управление и развитие на екип от кредитни специалисти.

Изисквания и необходими умения

Очакваме:
Комуникативност;
Търговски умения;
Организационни умения;
Лидерски умения;
Стремеж към постигане на цели.

Ние Ви предлагаме

Предложението ни включва:
Кариерно развитие в утвърдена компания;
Атрактивно заплащане – фиксирана част + ежемесечни бонуси;
Обучения;
Допълнителни придобивки;
Коректно отношение.

Ако това предложение представлява интерес за теб, изпрати ни своята автобиография като посочиш позицията, за която кандидатстваш.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Информация за контакт

Телефон: 0882693307

ITCD