Мениджър на офис
Варна
под-изпълнител, свободна практика
От 2000 до 3000 лв.

Варна под-изпълнител, свободна практика От 2000 до 3000 лв.

ЗЕАД “Булстрад Живот Виена Иншурънс Груп” ЕАД се създава през 1994г. и е сред първите лицензирани животозастрахователи на българския пазар.
Компанията разполага с развита професионална търговската структура, която е представена от агенции в различни градове на България.
От 2007 година ЗЕАД “Булстрад Живот Виена Иншурънс Груп” ЕАД е член на Виена Иншурънс Груп – една от водещите застрахователни групи в Централна и Източна Европа с близо 190 годишна история в сферата на финансовите, застрахователните и осигурителните услуги.

Отговорности

Вашите задължения:
. Набиране и ръководене на нови кадри в Компанията
. Планиране и отчитане на работата на екипа
. Обучения и мотивация на ръководения екип
Дефиниране и разбиране на индивидуалните нужди на клиентите от финансови услуги и застрахователни решения
Активно привличане на нови клиенти
Предлагане и продажба на най-подходящите услуги на компанията в зависимост от клиентските потребности
Установяване и поддържане на дългосрочни отношения с клиентите

Изисквания и необходими умения

Изисквания за кандидатстване:
средно или висше образование
контактна, динамична ориентирана към работата с хора личност
мотивация за постигане на цели
. опит в продажбите
. кандидатите работели в животозастрахователни компании са с предимство
. Самозадвижваща се личност с положителен подход към работата с хора

Ние Ви предлагаме

Ние Ви предлагаме:
професионално обучение и непрекъснато усъвършенстване като Мениджър
високи доходи,планиране на работния процес дългосрочно и допълнителни субсидии плюс бонуси
реална перспектива за развитие в Компанията
натрупване на практически опит във финансовата и застрахователната сфера
ITCD