Уча.се ЕООД
Мениджър партньорска мрежа
София

София длъжност на пълно работно време

Ако търсиш ново предизвикателство и имаш нужда от вдъхновяваща работа, с която всеки ден да помагаш България да стане по-щастливо място за живеене, то ние, от Уча.се, имаме предложение за теб.

Сформираме нов екип, който ще се грижи за по-пълноценното използване на Уча.се от учители. Това е и причината да търсим Мениджър партньорска мрежа на пълен работен ден в офиса ни в град София.

Отговорности

Позицията е изключително динамична и ще те срещне с много предизвикателства, част от които ще са:

- Изграждане и развитие на екип от специалисти, отговарящи за представянето на Уча.се в училища из цяла България
- Изграждане на процеси, които ще дадат основата за дейността на екипа
- Следене за качественото изпълнение на поставените задачи
- Даване, получаване и интегриране на обратна връзка
- Менторство и развитие на хората в екипа
- Съставяне на графици и следене за спазването на сроковете по поставените задачи

Изисквания и необходими умения

- Опит в изграждането на мрежа от търговски представители или опит в изграждане на екипи, които обгрижват клиенти
- Опит в управлението на проекти
- Отлични комуникационни и организационни умения
- Опит в поддържането на връзка с потребители или работа с клиенти
- Емоционална интелигентност и умение за приемане на обратна връзка
- Основни познания за работа с офис продуктите на Google
- Способност за добро управление на личното време и самоорганизиране на работата и задачите
- Отлична езикова грамотност
- Умения за работа в екип
- Желание да допринасяш за развитието на Уча.се

Ние Ви предлагаме

- Стимулираща работна атмосфера, в която ще имаш възможност да допринасяш с нови идеи и подходи и да се развиваш като мениджър
- Готин, мотивиран и успешен екип, с който работата е удоволствие
- Работа с кауза, която ежедневно променя образованието
- Атрактивно заплащане
- Съфинансирано допълнително здравно осигуряване
- Карта за спорт на преференциални цени
- Абонамент за Уча.се
- Ежегодни тиймбилдинги и фирмени събития
- Допълнителни дни отпуск и подаръци според времето прекарано в Уча.се
VCD