Мияч на съдове
София
От 1000 до 1500 лв.
 Подходяща за бежанци

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.  Подходяща за бежанци

За нас

Ако все още не сте намери подходящата работна среда и търсите стабилно работно място, вие сте отговорен човек и умеете да работите в екип, моля изпратете ни своята автобиография с актуална снимка или се обадете на тел: +359 876 855 896.

Отговорности

Основни задължения:
1. измиване и почистване на замърсени съдове и прибори
2. подсушаване на измитите и почистени съдове и прибори
3. пренасяне почистените и подсушени съдове от отделението за измиване в кухнята за по-нататъшна обработка
4. събиране и изнасяне на отпадъците.
5. почистване и поддъръжка на кухненския блок
6. изпълнение и на други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Изисквания и необходими умения

Изисквания за заемане на длъжността
1. основно или средно образование
2. отговорност и лоялност
3. способност за качествено и своевременно изпълнение на възложените задачи

Ние Ви предлагаме

Какво предлагаме:
1. добро възнаграждение
2. постоянен трудов договор
3. работа в стабилна и коректна компания
4. сплотен и добронамерен екип
5. въвеждащо обучение
6. хранене в работни дни.

Информация за контакт

Телефон: 0876855896

ITCD 2024 Employers