HRS Bulgaria
Младши авто механик / Техник
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Складови служители - Изпълнение на заявки - Организиран транспорт (може и без опит)
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим служители за един от най-големите и известни производители на автомобили в света. Компанията е представена в България от над 30 години, като имат различни представителства и сервизни центрове. За един от тези центрове, имаме нужда от хора интересуващи се от сферата на автомобилостроенето и ремонтната дейност, които да заемат позиция -

Авто Механик/Техник

Отговорности:

Ремонт, диагностика и обслужване на товарни и леки автомобили в съответствие със стандартите за безопасност;
Използване на специални инструменти за ремонт и диагностика;
Работа в екип с всички звена на сервиза, най-вече с отдела за резервни части;
Стриктно спазване на гаранционните процедури по време на ремонт, спрямо фирмените правила;
Предоставяне на подробна информация за диагностиката, оценката на повреди, компоненти, действия и препоръки с клиенти на сервиза.

Изисквания:

Завършено средно или висше техническо образование;
Основни познания за автомобилната технология или опит с тежкотоварни автомобили, автобуси, строителна или селскостопанска техника;
Базово ниво на компютърна грамотност;
Стриктно отношение към детайлите и спазването на срокове;
Отговорност, сръчност и лоялност;
Желание за работа в динамична среда;

Компанията предлага:

Постоянен трудов договор – пълни осигуровки и заплащане изцяло по банков път;
Отлична стартова заплата;
Индивидуален гарантиран месечен на база изработени часове;
Програма за обучение - онлайн и присъствено;
Ваучери за храна - 180 лв.;
Допълнително здравно осигуряване + карта „Мултиспорт“;
Работа на стандартна работна седмица - Понеделник до Петък;
Служебен телефон + Компютър за диагностика;
Възможност за допълнително здравно осигуряване и спортна карта на преференциални цени;
Възможност за обучения и кариерно развитие;
Осигурено работно облекло + инстументи;

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers