ВЮРТ БЪЛГАРИЯ ЕООД
Младши продуктов специалист
София

София длъжност на пълно работно време

Вюрт България ЕООД е част от международната Würth група със седалище в Германия и Швейцария. Повече от 85 000 служители в над 80 държави по света се занимават с директни продажби на широка продуктова гама в автомобилната, металообработващата, дървообработващата индустрия и строителството.
Историята на Вюрт България започва през 1993 г. Екипът ни се състои от професионалисти, осигуряващи на своите клиенти безупречно обслужване и множество полезни и иновативни продукти с най-високо качество.

Във връзка с развитието на Търговски отдел, Würth търси своите нови колеги, които да се присъединят към екипа на позиция: Младши продуктов специалист.

Отговорности

- Анализ и проучване на пазара;
- Актуализация на артикули;
- Създаване на ценова политика и стратегия за поверената продуктова група;
- Участие в маркетингови дейности, свързани със създаване на акционни кампании, брандиране, рекламни материали и тн.;
- Комуникация с контрагенти и търговски състав;

Изисквания и необходими умения

- Образование с технически профил;
- Минимум 1 г. опит в Маркетингов/Продуктов отдел;
- Аналитично мислене;
- Много добро владеене на MS Excel;
- Организираност и способност за самостоятелно планиране на задачи;
- Презентационни умения;
- Владеене на английски език- мин. В1;

Ние Ви предлагаме

- Постоянна и сигурна работа в утвърдена международна компания;
- Трудов договор, 5-дневна работна седмица;
- Отлично възнаграждение;
- Допълнително здравно осигуряване и карта за спорт;
- Ваучери за храна;
- Въвеждащи и надграждащи търговски обучения;
- Динамична и приятелска работна среда;

Информация за контакт

Телефон: 0885162020

ITCD 2024 Employers