ВЮРТ БЪЛГАРИЯ ЕООД
Младши специалист, Клиентски мениджмънт
София

София длъжност на пълно работно време

Вюрт България ЕООД е част от международната Würth група със седалище в Германия и Швейцария. Повече от 85 000 служители в над 80 държави по света се занимават с директни продажби на широка продуктова гама в автомобилната, металообработващата, дървообработващата индустрия и строителството.
Историята на Вюрт България започва през 1993 г. Екипът ни се състои от професионалисти, осигуряващи на своите клиенти безупречно обслужване и множество полезни и иновативни продукти с най-високо качество.

Отговорности

Ежедневните отговорности:

- Администриране на клиентска база в ERP система и Sales приложение;
- Анализ на клиентски атрибути (пазарен сегмент, потенциал за развитие);
- Управление на CRM коментари;
- Активна координация на дейности с търговски състав по отношение създаване и миграция на клиенти;
- Създаване на траектория за посещение на клиенти;
- Изготвяне на репорти за нуждите на мениджмънта;

Изисквания и необходими умения

Нашите изисквания:

- Завършено висше икономическо образование;
- Мин. 2 години опит в областта на администриране, анализ и/или управление на клиенти и база данни;
- Отлични умения за работа с MS Office, Excel;
- Способност за приоритизиране и аналитично вземане на решения;
- Високо ниво на отговорност към поетите задължения;
- Познания за работа с ERP система ще се счита за предимство;
- Английски език - писмено и говоримо - мин. В1;

Ние Ви предлагаме

Какво предлагаме:

- Конкурентно възнаграждение и възможност за професионално израстване;
- Съвременна и приятелска работна среда;
- Допълнително здравно осигуряване;
- Ваучери за храна;
- Възможност за Мултиспорт карта на преференциални цени;
- Въвеждащо корпоративно обучение и участие в тренинги за повишаване на квалификацията.

Информация за контакт

Телефон: 0885162020

ITCD 2024 Employers