Хорайзънс България ЕООД
Монтажник електрооборудване
Пловдив
длъжност на непълно работно време
От 1000 до 1500 лв.

Пловдив длъжност на непълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Horizons е консултантска фирма със 18-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на управленско и експертно ниво. Компанията комбинира ефективността на класическия подход с най-добрите практики на директния контакт и управлението на проекти в областта на човешките ресурси. Ние предлагаме многообразие от възможности за кариерно развитие в контекста на различни проекти, компании и функции.

Нашият клиент е немска компания, лидер в производството на металорежещи машини с ЦПУ (CNC машини). Във връзка с разширяване на тяхната дейност търсим екип от служители на позиция:

Отговорности

Вашата работа ще включва:
- Монтаж на електронни и електрически компоненти и възли;
- Окабеляване на електрически табла и машини;
- Извършване на диагностика посредством измервателни уреди, инструменти и прибори;
- Извършване на дейности по стартиране и настройка на сглобените машини или части от тях;
- Извършване на различни видове тестове – откриване и отстраняване на грешки.

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:
- Средно образование – техническа специалност;
- Опит на подобна позиция – минимум 3 години;
- Опит в работата с технически чертежи, електрически уреди и апарати;
- Умения за работа с диагностицираща и измервателна апаратура;
- Компютърна грамотност – предимство;
- Умения за работа в екип, организираност, отговорност, точност и внимание към детайла.

Ние Ви предлагаме

Клиентът ни предлага:
- Въвеждащо обучение след сключен трудов договор, с включени всички разходи за транспорт и настаняване
- Възможност за работа в международна производствена компания по немски стандарти за качество
- Осигурен транспорт до местоработата от Пловдив и Асеновград
- Безплатен обяд и кафе-паузи
- 5-дневна работна седмица и едносменен режим на работа (8:00 – 17:00)

Ако нашето предложение е интересно за Вас, изпратете ни актуална автобиография.
Конфиденциалността Ви в процеса на подбор е гарантирана.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на подбора.

Хорайзънс България, притежава Лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016 г.

Информация за контакт

Телефон: 02 963 43 23 (112)

ITCD