Монтажник индуктивни компоненти
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

"Флексджоб 2005" EООД е агенция за осигуряване на временна заетост. Създадена по холандски модел, тя задоволява напълно нуждите, както на своите клиенти, така и на всеки един кандидат, показал сериозно отношение и мотивация за работа.

За наш клиент, производител на компоненти за Електротехническата индустрия, търсим отговорен и мотивиран служител, който да заеме длъжността „МОНТАЖНИК ИНДУКТИВНИ КОМПОНЕНТИ”.

"Флексджоб 2005" ЕООД притежава Удостоверение за извършване на посредническа дейност по наемане на работа, № 2310.

Отговорности

Монтаж на индуктивни компоненти и детайли за тях, в това число дейности по подготовка на материали и инструменти, монтиране, предварителен тест, подготовка за специални процеси, довършителни работи и окомплектоване.

С възможност за започване на работа веднага след одобрение.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
• Средно образование;
• Умения за работа в екип;
• Внимание към детайлите, отговорност и дисциплинираност;
• Предишен опит в производство и технически познания ще се считат за предимство.

Ние Ви предлагаме

• Мотивиращо възнаграждение 1200лв. НЕТО;
• Допълнително възнаграждение, обвързано с резултатите;
• Ваучери за храна и лични поводи;
• Допълнително здравно осигуряване и социални придобивки;
• Участие в професионални и мотивационни обучения;
• Осигурен транспорт.

Информация за контакт

Телефон: 0878731186

VCD