Монтажник на мебели
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

За нас

Фирма "Ей Кей Ти" ЕООД, занимаваща се с монтаж на мебели.

Отговорности

ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
- извършва разкрояване и рязане на детайли;
- сглобяване;
- монтаж на готовите изделия;
- подпомагане цялостния работен.

Изисквания и необходими умения

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
- средно образование;
- умения за работа с ръчни инструменти и универсални дървообработващи машини, като спазва условията за точност и качество;
- сглобяване на мебели по чертеж, монтаж при клиенти;
- чувство за отговорност, старателност и умение за работа в екип;
- Предишен опит не е задължителен, но ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Трудов договор, осигуровки, постоянна заетост;
- Отлични условия за труд;
- Гъвкаво работно време;
- Работна заплата , в зависимост от опита и доказани умения;
- Работа в мотивиран екип и динамична работна среда;
- Допълнително оценяване на индивидуалния принос.

Информация за контакт

Телефон: 0898542649

ITCD