Монтажник за изработка и монтаж на светещи реклами и реклама с фолио
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

За нас

Предлагаме:
- работно време от понеделник до петък, редовна смяна;
- постоянен трудов договор;
- добри условия на труд и възнаграждение;
- възможности за работа по допълнителни проекти.

Отговорности

Задължителни условия са:
Опит в работа с фолиа и други материали за външна реклама, електротехнически познания.
Шофьорска книжка(активен шофьор)

Отговорности:
- извършване на монтажни дейности - табели, фолиа, метални конструкции и др.
- производство и монтаж на рекламни изделия:
- светещи и несветещи табели, обемни букви;
- изделия от метал, PVC, плексиглас;
- светодиодно, луминисцентно осветление; неон.

Изисквания и необходими умения

- средно образование;
- опит в работа с инструменти за рязане, пробиване, монтаж и обработка на метал, стъкло, PVC фолио;
- шоф.книжка кат. В;
- издържливост при работа на открито и на височина;
- висока мотивация за обучение.