90 СУ "Генерал Хосе де Сан Мартин"
Начален учител по заместване
гр. София

гр. София длъжност на пълно работно време

За нас

- Иновативно училище с млад и високо квалифициран екип
- Училище носител на престижната награда "Златна ябълка" 2021 г. за принос към живота на децата
- Училище в облака
- Училище с най-голям и модерен СТЕМ център в България /център "раСТЕМ" в света на науките/
- Училище с внимание към детайла и невероятно отношение към специалистите във всяко звено
- Множество допълнителни обучения и Team Building семинари извън София

Отговорности

- Да е търпелив
- Да има добър подход в обучението на деца от 1 до 4 клас
- Да е отдаден на работата си

Изисквания и необходими умения

- Да работи свободно в екип
- Да умее да предразполага учениците за постигането на високи образователни резултати

Ние Ви предлагаме

- Да сте част от най-бързо развиващото се училище
- Да сте част от млад и страхотен екип
- Добри финансови условия
- Допълнителни възнаграждения
- Ваучери за храна

Информация за контакт

Телефон: 028250854

VCD