Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Началник смяна
Русе

Русе длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Фирма Алфа Консулт България търси кандидати за производствена компания за позиция Началник смяна

Фирмата предлага:

• постоянна заетост;
• работа на смени;
• добро и редовно заплащане, трудов договор, социални и здравни осигуровки и бонуси;
• коректни трудови взаимоотношения;
• реална възможност за развитие в йерархията.

Изисквания :

• организационен опит ;
• желание за работа;
• умение за работа в екип;
• прецизно изпълнение на поставените задачи;
• добри компютърни умения;

Отговорности:

• пряк ръководител на малък екип;
• следене на производственият план;
• вземане на решения свързани както с производството, така междуличностни.

Телефон за повече информация: 089 3022 811

Алфа Консулт България ООД - № 2579 от 20.07.2018

Информация за контакт

Телефон: 0895158133

ITCD 2024 Employers