HRS Bulgaria
Общ работник / редовна смяна /
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за наш партньор, служител на позиция:

Основни отговорности:

Подържане на добрия вид на базата;
Изпълнение на ежедневни задачи;
Изпълнение на допълнително поставени задачи, засягащи работния процес

Компанията предлага:

Конкурентно възнаграждение;
Постоянен трудов договор;
Работно време от понеделник до петък;
Работно облекло;

Изисквания:

Диплома за средно образование;
Лична отговорност към поставените задачи.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers