Общ работник за цех за метални конструкции
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

„Аполон Климат Инженеринг” ООД е фирма с дългогодишен опит в сферата на проектиране, изработка и монтаж на хладилни съоръжения, климатични, отоплителни и вентилационни инсталации за бита, промишлеността, превозни средства и плавателни съдове.

За екипа на Монтажното звено във фирмата, търсим общ работник за цех за метални конструкции:
Общ работник-цех за метални конструкции

Отговорности

- качествено извършване на възложената задача, при спазване безопасни условия на труд;
- носи отговорност за правилната експлоатация и съхранение на личните инструменти;
- изпълнява и други задачи, поставени от ръководството във връзка с дейността

Изисквания и необходими умения

- технически умения – умело боравене с измерващи, режещи, перфориращи, запояващи и огъващи машини и инструменти, и други специфични за специалността
- шофьорска книжка
- отговорност, лоялност, умения за работа в екип способност за бързо вземане на решения

Ние Ви предлагаме

- Отлична атмосфера и условия за работа
- Възнаграждение обвързано с постигнатите резултати

Информация за контакт

Телефон: +35952302150

VCD Banner
JobTiger Banner