АТРИДИ ГРУП ООД
Офис асистент
София

София длъжност на пълно работно време

Атриди Груп е частна българска компания, заета в областта на земеделието. Дружеството разполага със собствени бази за земеделско производство, модерна земеделска техника, животновъдна ферма за оглеждане на говеда от породата черен ангус и производство на електрическа енергия от възобновяеми източници.
За офиса ни в гр. София търсим да назначим офис асистент.

Отговорности

- Организира административната дейност в офиса;
- Следи за нормалното функциониране на техниката в офиса и комуникира със съответните фирми за поддръжка, обезпечаване на офиса с консумативи и др.;
- Комуникира с държавни институции, с клиенти, с доставчици и контрагенти на Дружеството;
- Работи и съдейства по задачи на Ръководството на фирмата;
- Участва и подпомага работата в областта на земеделието и животновъдството;

Изисквания и необходими умения

- Завършено висше образование;
- Отлични компютърни умения;
- Опит на подобна позиция се счита за предимство;
- Комуникативност, умения за работа в екип и самостоятелни проекти и задачи;
- Свободно владеене на английски - писмено и говоримо е предимство;

Ние Ви предлагаме

- Отлични условия за работа в екип и приятелска работна атмосфера
- Стабилност, сигурност и дългосрочна работа
- Атрактивно трудово възнаграждение и коректност при заплащането му
- Комуникативно и удобно работно място
- Възможност за натрупване на ценен опит

Възможността за започване веднага е предимство.

Ако предлаганата от нас позиция представлява интерес за Вас и считате, че отговаряте на нашите изисквания, моля изпратете актуална автобиография и Ваша актуална снимка.
Careerdays.bg