Офис Мениджър
София
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

За наш клиент – адвокатско дружество, ние от Human Capital Store, търсим Офис Мениджър.
Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014

Отговорности

- Изготвяне на отчети и справки, които са свързани с дейността на дружеството.
- Подпомагане и координиране на работата на служителите.
- Изпълняване на административни дейности.
- Следене за изпълнението на задачи и срокове.
- Водене на официални кореспонденции.

Изисквания и необходими умения

- Умения за работа Microsoft office и Outlook.
- Умения за работа с офис-техника : скенер, факс, тел. централа и др.
- Отговорно отношение към работата, самостоятелност и умение за работа в екип.
- Комуникативност и умело вземане на решения.
- Опит на подобна длъжност /минимум 1 година/.
- Бързо навлизане в нова терминология.

Ние Ви предлагаме

- Работно място с централна локация.
- Поемане на пътните разходи /карта за градски транспорт/.
- Служебен телефон.
- Петдневна работна седмица.
- Работно време от 09:00ч. до 17:30ч.
- Динамична и приятна работна среда.
- Парични средства за закупуване на служебно облекло.

Информация за контакт

Телефон: 02 / 4172723

ITCD