Офис сътрудник
София
длъжност на непълно работно време
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на непълно работно време От 500 до 1000 лв.

"БКС Озеленяване" ЕООД е фирма, която предлага пълна гама на услуги в областта на озеленяването, почистването и снегопочистването в рамките на цялата страна. Основен приоритет на компанията са нейните клиенти и служители. Поради разширяване на дейността, търсим да назначим Офис сътрудник.

Отговорности

• Отговаря за комуникацията с клиенти – телефон, имейл;
• Изготвя и поддържа документация, свързана с дейността на фирмата;
• Участва в изготвяне на оферти за участие в търгове и обществени поръчки;
• Контакт с институции;
• Поддържа комуникация с контрагенти и партньори при съвместно участие в обществени поръчки;
• Проследяване на публикувани и подадени обществени поръчки и проследяване на изпълнението на договорите;
• Координация на служителите извън офиса в процеса а работа;
• Асистенция на управителя;
• Съдействие и комуникация с възложителя в процеса на планиране, изпълнение и финализиране на проекта с цел осигуряване на съответствие с изискването на възложителя.

Изисквания и необходими умения

• Минимум завършено средно образование;
• Опит в областта на обществените поръчки ще бъде считано за предимство;
• Комуникативни умения;
• Умения за подпомагане на подготовката на технически и ценови предложения – графици, бюджет;
• Отлични компютърни умения;
• Лично отношение към целите на фирмата, нейните клиенти, проекти и реализирането им;
• Конфиденциалност и лоялност;
• Желание за професионално развитие.

Ние Ви предлагаме

• Възможност за професионално развитие;
• Възможност за придобиване на нови знания и умения за работа;
• Конкурентно възнаграждение и трудов договор;
• Допълнителни материални и нематериални придобивки;
• Стандартно работно време.

Информация за контакт

Телефон: 0889999989

ITCD