РЕМА ТИП ТОП КОМЕРС ООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Офис сътрудник - обслужване на клиенти
София, кв. Драгалевци
От 1000 до 1500 лв.

София, кв. Драгалевци длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

РЕМА ТИП ТОП КОМЕРС ООД е официален представител на REMA TIP TOP AG - лидер в областа на защита от индустриална корозия и износване, и цялостни решения по изграждане и поддръжка на транспортни системи. Фирмата Рема Тип Топ Комерс започва своята дейност през 1994 година като представителство на Stahlgruber Otto Gruber GmbH. Две години след това Рема Тип Топ Комерс е вече напълно самостоятелна фирма, като запазва правата си на официален представител за България. В този период основната дейност на фирмата е фокусирана в областта на ремонти на ГТЛ и облицовки срещу износване и корозия.

През 1998 към дейността на фирмата се включва и цялостното представяне на гамата автомобилни продукти на Stahlgruber Otto Gruber GmbH ( днес Rema Tip Top AG и Stahlgruber Otto Gruber AG), която включва ремонтни материали за гуми на леки, тежки, агро и индустриални автомобили, както и сервизно оборудване с високо качество.

Нашата фирмена политика е да изграждаме ангажираност и доверие в екипа и дългогодишни партньорства с нашите клиенти.

Отговорности

Основната отговорност на тази позиция е да осигури пълна административнa подкрепа на мениджърите във всички дейности свързани с обслужване на клиентите, както и промоционални дейности, които се извършват, за да се постигне максимална ефективност на работа и да се подпомогне разрастването на бизнеса ни.

Задължения

Административни:
• организацията на административната дейност в офиса в помощ на ръководството
• обработва и съхранява офис документация и база данни с клиенти, оферти, складови наличности
• поддържане на база данни, актуализиране на продукти и складови наличности, клиенти и тн.
• изготвяне на справки, анализи, отчети, протоколи и др. за нуждите на ръководството
• сканиране, копиране и печат на документи, организиране и архивиране на информация
• приемане и разпределяне на телефонни обаждания; обработка на имейл кореспонденцията
• управление на офис бюджета; изготвяне на заявки за доставки на офис материали, консумативи и оборудване; координация на поддръжката на офис оборудването
• превеждане на бизнес документация от английски / немски на български и обратното
• поддържане на офис площите чисти и подредени
Обслужване на клиенти:
• изготвяне на оферти и фактури
• обработване на кореспонденция и запитвания
• координация и организация на срещи с клиенти и партньори
• обработване на поръчките и нанасяне на корекции
• организация на изходящите и входящите пратки към офиса, опаковане и изпращане на стока
• кореспонденция с доставчици по уточняване на запитвания и срокове

Изисквания и необходими умения

• завършено средно образование плюс 3 години опит или бакалавърска степен и една година опит
• отлични компютърни умения - MS Office пакет (Word, Excel, Power Point)
• висока писмена култура на български; английски или немски език - писмено и говоримо
• про-активна личност със силни комуникационни и междуличностни умения
• търпение, съпричастност и способност за справяне със стресови ситуации
• умения за управление на времето, самостоятелност и способност за справяне с няколко задачи
• да споделя ентусиазма на приятелския и преуспяващ колектив
• да се учи бързо и да бъде внимателен към детайлите
• опит с измерването и подобряването на клиентското задоволство и лоялност е предимство

Ние Ви предлагаме

Ние от РЕМА ТИП ТОП предлагаме на нашите служители възможността да усъвършенстват личните си умения и възможности за израстване. Работната среда е предизвикателна и много разнообразна, което Ви позволява да използвате своите таланти и да придобиете знания в много различи сфери. Стараем се да осигурим една позитивна работна среда, където нашите служители да постигнат здравословния баланс между работата и живота. Работим заедно за успеха на компанията и Вашия принос ще бъде високо ценен.

Предлагаме трудов договор на пълен работен ден.

Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.
ITCD