Оперативен счетоводител
гр. София

гр. София длъжност на пълно работно време

Евро Инвестмънт Холдинг АД търси ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ за град София!

Отговорности

• Въвежда счетоводна информация;
• Обработва първични счетоводни документи;
• Засичане и равнение на счетоводни сметки;
• Участва в комисии при извършване на инвентаризации или проверка на материално отговорни лица.
• Изготвя отчети във връзка с извършената дейност.

Изисквания и необходими умения

• Висше икономическо образование – Счетоводство и контрол;
• Опит на същата или сходна позиция – минимум 3 год.;
• Добро познаване на нормативните актове, свързани със счетоводната отчетност, вътрешния финансов контрол, данъчното право;
• Отлична компютърна грамотност, умения за работа с MS Office - WORD, EXCEL;
• Опит с АЖУР и Микроинвест е предимство;
• Опит в производствено предприятие- предимство;
• Английски език- предимство.

Ние Ви предлагаме

• Дългосрочна ангажираност;
• Заплащане по споразумение и съгласно законовите изисквания;
• Петдневна работна седмица, събота и неделя са почивни дни;
• Работно време: 09:00 – 17:00ч.

Информация за контакт

Телефон: +359 894 661 221

ITCD