HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Оперативен счетоводител
Бургас
full-time

Бургас full-time

Job Description

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент търсим да назначим отговорен и мотивиран служител на позиция:

Основни задължения:

Приема и обработва първични и вторични счетоводни документи;
Извършва плащания по банков път;
Извършва подготовка на ДДС декларации и създава платежни нареждания
Анализира салдата по счетоводните сметки;
Отговаря за коректното отразяване на информацията по счетоводните документи;
Изготвя текущи и периодични справки по повод месечното и годишното приключване;
Участва в ревизии и инвентаризации.
Компанията предлага:

Трудов договор с пълни осигуровки;
Отлични условия за работа;
Вътрешно-фирмени обучения;
Редовна смяна от понеделник до петък;
Заетост в утвърдена компания, лидер в своя сектор;
Дългосрочна и постоянна заетост.

Изисквания:

Завършено икономическо образование;
Опит по специалноста минимум 1 година;
Познаване на счетоводното и данъчното законодателство;
Компютърна грамотност;
Лоялност и отговорност.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г

ITCD 2024 Employers