Оператор етикетираща машина
с. Костиево
От 1000 до 1500 лв.

с. Костиево длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

"C-Team" е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща една от най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

Отговорности

Вашите отговорности ще включват:

• Настройване и зареждане на машината с необходимите спомагателни материали;
• Следи работния процес и евентуални промени в режима на работа на машината;

Изисквания и необходими умения

Изисквания:

• Бързина сръчност
• Възможност за работа при температурни условия 12°

Ние Ви предлагаме

Работодателят предлага:

• Много добро възнаграждение и реални осигуровки;
• Осигурен служебен транспорт в района на гр. Пловдив;
• Безплатен обяд;
• Работно облекло;
• Ежемесечен порцион от продукцията;

Информация за контакт

Телефон: 0877 395 173

VCD