Оператор/ка на компютърни системи
Ботевград
От 1000 до 1500 лв.

Ботевград длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

За нас

"АРМИ ФОРС АС" ЕООД е основана през 2000 година в гр. Ботевград, като агенция за сигурност и охрана. Тя е част от голяма фирмена група. Във фирмата работят отлично обучени служители, специално подготвени да реагират абсолютно професионално на събития, свързани с охраната на Вашата собственост (магазин, офис, производствен цех, вила, апартамент)

Предлагаме професионално обслужване в доставката и монтажа на видеоохранителна и сигналноохранителна техника.

Отговорности

Проследяване на получените сигнали в оперативния център и асистиране на клиенти

Изисквания и необходими умения

-компютърна грaмотност;
-средно образование - минимум;
-умение за работа в колектив;
-организирано и отговорно лице

Ние Ви предлагаме

-трудов договор;
-работа на смени - по график;
-редовно и коректно изплащане на месечно възнаграждение;
-работа в сплотен колектив

Информация за контакт

Телефон: 0885322622

ITCD 2024 Employers