ИКИС СЛ ООД
20 - 50 служителя Кандидатстване
Оператор на абкант с ЦПУ
Волуяк

Волуяк длъжност на пълно работно време

ИКИС СЛ е компания, занимаваща се с разработка и производство на иновативни, високотехнологични и висококачествени машини, системи за осветление и метални изделия.

Отговорности

- Да може да огъва детайли по предварително въведена програма;
- Да упражнява контрол и корекция на линейни и ъглови размери.

Изисквания и необходими умения

- Да познава предназначението и принципа на работа на абкант с ЦПУ;
- Да познава и спазва дейностите по периодичното техническо обслужване на машината;
- Да познава основните измерителни инструменти;
- Да спазва правилата за безопасност при работа на абкант с ЦПУ;

Ние Ви предлагаме

- Въвеждащо професионално обучение ;
- Допълнителна здравна застраховка ;
- Работно облекло и безопасни условия на труд ;
- Работно време от 8 до 17ч, понеделник - петък ;
- Коректно и редовно заплащане ;
- Служебен транспорт от метростанция Сливница до фабриката в с. Волуяк, ул. „Бел камък” №9

Информация за контакт

Телефон: 0886190585