acrobat Personaldienstleistungen GmbH
50 - 300 служителя Кандидатстване
Оператор на CNC машина
Област Ортенау, Баден-Вюртемберг, Германия
От 2000 до 3000 лв.

Област Ортенау, Баден-Вюртемберг, Германия длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Acrobat GmbH е немска фирма в област Ортенау, Баден-Вюртемберг, която повече от 20 години работи в сферата на човешките ресурси. През 2014г. Акробат разшири обхвата на дейността си, като започна активно да работи и с кандидати от България, които имат желание да живеят и да се развиват в Германия.

За наши клиенти търсим служители на длъжност Оператор на CNC машина.

Отговорности

- Производство и обработка на елементи
- Обслужване и управление на машини с CNC управление
- Работа с технически чертежи
- Контрoл на качеството на готовата продукция

Изисквания и необходими умения

- Професионален опит в областта
- Сръчност и технически умения
- Добри познания по немски език (ниво B1)
- Шофьорска книжка и личен автомобил - предимство

Ние Ви предлагаме

- Немски трудов договор, възможност за дългосрочно назначаване
- 24 дни платен годишен отпуск
- Съдействаме за намиране на квартира, наемът се заплаща от служителя
- Приятелски екип и лична подкрепа от acrobat и нашите клиенти
- Лице за контакт на български език
Careerdays.bg