HRS Bulgaria
Оператор на машина в печатно производство
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Машинен оператор
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш партньор, лидер в производството на консумативи и машини за мебелната и дървообработващата промишленост търсим да назначим:

Оператор на машина - Кашираща

Основни задължения:

Настройване на автоматизирана машина;
Отговорност за правилната експлоатация на машината;
Задаване на необходимите параметри за работа на машината в зависимост от поръчки и работна документация;
Качествен контрол на произведените компоненти за отклонения или дефекти;
Спазване на правилата за безопасност при работа с машината.

Компанията предлага:

Много добро стартово възнаграждение на пълни осигуровки;
Стандартно работно време - 8:30 - 17:30;
Ваучери за храна - 200 лв. ;
5 дневна работна седмица- Понеделник - Петък ;
Много добра работна среда в чисти и климатизирани помещения.

Изисквания към кандидата:

Опит в производство и работа с машини и оборудване ще се счита за предимство;
Завършено средно образование;
Умения за работа с техническа документация и разчитане на чертежи;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers