Хай Уей Джобс ООД
Оператор на машина за производство на пластмасови изделия
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Хай Уей Джобс е лицензиран посредник за намиране на работа в България и чужбина. Ние предоставяме цялостни аутсорсинг решения в областта на Човешките ресурси - подбор на персонал, кратковременни и дългосрочни решения за набавяне на работна сила, професионални консултации във връзка с преструктуриране на бизнес процеси, кариерно развитие и промяна.

За наш клиент, голяма производствена компания, извършваме подбор за позицията

Отговорности

- Подготвя транспортната опаковка (дървен палет, картонен кашон, полиетиленова торба и етикет) и я поставя под лентата на машината.
- Затваря напълнената опаковка, залепя етикет и стречова с фолио на стреч-машина, премества с транспалетна количка.
- Помага за зареждането на машината с материал.
- Следи за фрапиращи промени в качеството на готовата продукция.
- Поддържа хигиена в района около машината.

Изисквания и необходими умения

- Базова грамотност
- Спазване на фирмените правила, процедури, стандарти
- Издръжливост, постоянство, сръчност
- Готовност за работа на смени
Предишен опит в производство е предимство

Ние Ви предлагаме

- Добро възнаграждение
- Осигурен служебен транспорт
- Работа по график на две 12-часови смени, последвани от два дни почивка
- Много добри условия за труд и почивка

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля, кандидатствайте с актуална Ваша автобиография (CV).

Всички кандидатури разглеждаме конфиденциално!
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Вашите лични данни ще съхраняваме и обработваме с цел подбор за тази или друга позиция за срок от 1 година, освен ако Вие изрично не изявите Вашето несъгласие.
Хай Уей Джобс ООД е регистриран посредник за подбор на персонал с лиценз № 1821.
HRW 2019