Астра Биоплант ЕООД
Оператор пресов цех
Русе

Русе длъжност на пълно работно време

Астра Биоплант ЕООД е утвърден производител и лидер на пазара по внедряване на технологии за алтернативни горива. Във връзка с развитие на дейността, компанията, търси да назначи за град Русе ОПЕРАТОР ПРЕСОВ ЦЕХ.

Отговорности

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Прилага правилата за експлоатация и поддръжка на инсталацията в Пресов цех.
• Познава принципа на работа на оборудването, както и режимите на настройване, съобразно утвърдена технология и връзки с други производствени мощности.
• Извършва настройки на режимите и обработващите инструменти и агрегати на промишленото оборудване,
• Упражнява контрол в процеса на работа на оборудването в съответствие с технологията на производството и качествата на обработваните материали.
• Познава свойствата на обработвания материал, изискванията за транспортиране и съхранение на фракциите, причините за нарушаване на технологичния режим и начините за тяхното предотвратяване.
• Подготвя, регулира и настройва транспортните, подавателни и отвеждащи механизми и приспособления за подаване на незавършената продукция и за извеждане на отработените количества готова продукция.

Изисквания и необходими умения

ИДЕАЛНИЯТ КАНДИДАТ ТРЯБВА ДА ПРИТЕЖАВА:
• Минимум 1г. професионален опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
• Средно техническо или висше техническо образование;
• Желание за работа на смени (12ч.).

Ние Ви предлагаме

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Възможността да бъдете част от историята на водеща и развиваща се компания;
• Въвеждащо обучение и текущо развитие;
• Работно облекло и лични предпазни средства;
• Конкурентно възнаграждение;
• Ваучери за храна;
• Допълнителна здравна застраховка;
• Транспорт до/от работното място;
VCD