Оператор в производството
Бърно,Микулов,Босковице,Прага,Ихлава,Злин,Пардубиц, Чехия
От 1500 до 2000 лв.

Бърно,Микулов,Босковице,Прага,Ихлава,Злин,Пардубиц, Чехия длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Ние сме Чешка агенция за подбор на персонал, която дава работа на повече от 700 души Българи из цяла Чехия, на различни позиции в йерархията на труда.
При нас постъпилият кандидат за работа подписва трудов договор с установени норми и правила според законодателството на Чешката република.
Ние сме регистрирани в Българската агенция по заетостта (eures.bg)
Телефон: +420735158116

Отговорности

Опериране с различни машини в производството. Контрол на призвежданата продукция.

Изисквания и необходими умения

Мануална сръчност. Психически/физически здрав. Лична инициатива. Законен Български паспорт.
Владеене на Български език (обучението на всеки новопостъпил служител се извършва на Български език)

Ние Ви предлагаме

Работа на чисто във фабрики с фирмено облекло. Работа в колектив с Българи,Чехи,Словаци,Унгарци и тн.

Информация за контакт

VCD