Оператори шевна машина
гр.Хасково
От 500 до 1000 лв.

гр.Хасково длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Фирмата се занимава с производство на спортна екипировка. Ползваме се с изключителното доверие и подкрепа на голямa част от българските спортни федерации и редица спортни клубове. Облеклата ни се отличават с високо качество и иновативен дизайн.

Отговорности

- Шивачи/ки за производство на спортни облекла.
- Оператори на оверлог, правa, покривна и др. - с голям опит.

Изисквания и необходими умения

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Заемали ръководна длъжност в шивашка фирма, като Бригадир,Технолог, Конструктор, ОТК - са с много голямо предимство.
- Висококвалифицирани шивачи/ки с голям опит в шивашко производство - са с предимство.
- Прошивали пилотни, мострени бройки за европейски модни къщи - са с предимство
- Отговорни, Старателни, Изпълнителни, Лоялни, Съвестни, Позитивни.
- Задължително завършено минимум средно образование.
- Да работят със спокойствие и лекота в екип.

Ние Ви предлагаме

- Дневно трудово възнаграждение на твърд надник /с норма/, или разценка на процес.
- 8 часов работен ден от 8.00 - 17.00 часа със 60 минути дневни почивки.
- 5 дневна работна седмица от Понеделник до Петък.
- Събота и Неделя почивни дни.
- Всички официални Национални празници също са почивни дни
- Платен годишен отпуск 20 работни дни или общо почивни 32 календарни дни.
- Отпуск годишен платен - летен 16 календарни дни и зимен 16 календарни дни.

Информация за контакт

Телефон: 0879171104

VCD