Организатор на събития
София
длъжност на непълно работно време
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на непълно работно време От 1000 до 1500 лв.

За нас

Какво търсим?
Търсим човек, който ще се занимава с маркетинга и предлагането на услугите на нашата компания, като ще се включи активно в организацията на мероприятията.

Отговорности

Какви са основните отговорности?
- Откриване на нови клиенти чрез изпращане на имейли
– Популяризиране на събитията

Изисквания и необходими умения

– Комуникация с клиенти
– Управление на партньорства
– Подготовка на събитията

Умения:
- Умения за самостоятелна работа
- Отлични компютърни умения
- Правилно приоритизиране на задачите си
- Интерес в онлайн маркетинга
- Отлични умения в писането на имейли

Ние Ви предлагаме

– Работа от вкъщи
– Непълен работен ден - подходяща за допълнителна/втора работа
– Твърд процент от печалбата при Ваш клиент /30%/
- Възможност за заплащане на курсове след тестов период
ITCD