PHP програмисти с опит, за разработка на дългосрочен проект
Троян
От 1500 до 2000 лв.

Троян длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Малка компания с големи амбиции, търсим трети програмист за няшият екип.

Отговорности

Търсим PHP програмисти с опит, за разработка на дългосрочен проект, за нас не е от значение къде се намирате, стига работата да върви.

Изисквания към кандидатите:
- Отлични познания на PHP и MySQL
- Опит с framework.
- JavaScript (jQuery), Ajax
- HTML, CSS

Предлагаме:
- гъвкаво работно време, съобразено с начина Ви на живот.
- заплащането, което предлагаме ще бъде съобразено с вашият опит все пак за да Ви ориентираме и да спестим времето на тези, които очакават заплата по 15 000 на месец, надяваме се да може да предложим някога тази заплата, но за сега можем да си позволим до 2 0000 лв. БРУТО.

Вашето портфолио ще ни покаже какво можете, поради тази причина изпратете ни ваш код от проект, по който сте работили.
Моля, пригответе едно непретенциозно CV, за да знаем нещо повече за Вас и да не се налага да Ви разпитаваме.

Ще ви отговорим веднага, знаем, че чакането убива, а Вие ни трябвате живи и здрави.

Имаме подготвена тестова задача, която ще изпратим на всички, които имат желание да участват в проекта.

Изисквания и необходими умения

- HTML, CSS

Информация за контакт

Телефон: +359 888 650 022

VCD