PHP Specialist
Пловдив
От 2000 до 3000 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Компанията разработва собствени софтуерни решения свързани с интеграцията на международни дейности в:
• Логистика
• Транспорт
• Туризъм
• Реклама
• Търговия

Отговорности

PHP OOP for at least 1 year
• Laravel и Node.js, NPM
• Опит с REST API;
• Javascript специално jQuery, Datatables.js , като plug-ins който ползваме.
• relational database MYSQL
• html - blade, CSS, SCSS

Изисквания и необходими умения

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

• 2+ години опит в разработването на PHP;
• Обширни познания в използването на модерните PHP Frameworks (Laravel, Symphony, CodeIgniter, или друг PHP Framework);
• Опит при работа с бази данни – MySQL, предимство са други;
• Опит при използване на source/version control напр. GIT / SVN;
• Познания в HTML 5 / XHTML / CSS / Javascript;
• Опит с frontend библиотеки като jQuery е предимство;
• Разбиране на AJAX технологиите;

Ние Ви предлагаме

КАКВО ЩЕ ПРЕДЛОЖИМ НИЕ:

• Предизвикателна работа в бързо развиваща се компания с международни проекти;
• Растящо заплащане;
• Ежемесечни бонуси на базата на резултати;
• Голяма свобода при избор на подходи на работа;
• Млад и изключително ентусиазиран екип;
• Спокойно атмосфера, ниски нива на стрес, работа без излишни формалности;
• Перфектна възможност за израстване във фирмените нива и култура;
VCD