ХЕДЖ ЛАБ ООД
PHP Web Developer at udo.ma
Велико Търново, София, други в България
От 2000 до 3000 лв.

Велико Търново, София, други в България длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Ние в Udo.ma изграждаме платформата за недвижими имоти на бъдещото въз основа на върхови технологии и амбицията да променим изцяло начина, по който хората намират мечтания дом.

За да постигнем тази цел търсим талантлив уеб разработчик, който да ни помогне да продължим напред.

Отговорности

Ключови умения:

- PHP (OOP, MVC);
- MySQL (MariaDB);
- JavaScript.

Изисквания и необходими умения

Тъй като продуктът ни е специфичен, опитът в някое от следните направления ще се счита за преимущество:

- PHP frameworks като Yii, Laravel, Symfony;
- React, VueJS или Angular;
- Docker environments;
- NoSQL;
- Ползване и/или създаване на APIs.

ПП: (незадължително) моля, споделете с нас каквато информация смятате, че би ни помогнала да научим повече за Вас и Вашия подход към технологиите.

Ние Ви предлагаме

- Постоянен трудов договор;
- Конкурентно възнаграждение;
- 25 дни платен годишен отпуск;
- Възможност за дистанционна работа (вкл. от вкъщи); в офисите ни в София или Велико Търново;
- Гъвкаво работно време;
- Израстване в кариерата с възможност за усвояване на нови умения и технологии.
Careerdays.bg