Почистващ персонал за Германия
Мюнхен, Германия
От 2000 до 3000 лв.

Мюнхен, Германия длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Дружеството UNIQUES Ltd. е регистрирано през 2007г. Официален посредник при набиране на персонал от Република България за чужбина с Удостоверение рег.№ 3034 на Министерство на труда и социалната политика.

Отговорности

Задължения: да се извършва почистване в предприятия,офиси,хотелски стаи и др., в зависимост от конкретното разпределение във фирмата.

Изисквания и необходими умения

Настоящата позицията е подходяща за мъже с шофьорска книжка. Коректност и отговорност.

Ние Ви предлагаме

Заплащане : 10,80 евро бруто на отработен час.
Авансово заплащане на 25 число на текущия месец, в размер на 250 евро, при заявяване на 5 дни по-рано.
За месец чисто се вземат 900 / 1100 евро, след всички удръжки за осигуровки, данъци и наем /с вкл. комунални услуги/.
Работодателя осигурява работниците: здравно, за всички рискове при трудова злополука, временна и трайна неработоспособност, съгласно действащото законодателство на ФР Германия.
Работно време: 6 дневна работна седмица от 6 до 9 часа на ден.

Квартира: Работодателят предлага на служителите напълно оборудвани жилища или общежития с добри битови условия за сумата в размер на 350 евро на човек с вкл. ток, вода, интернет : съдомиялна машина, пералня, отопление, телевизия, единични легла-хотелско изпълнение с пълен комплект възглавници и чаршафи, гардероби, общ санитарен възел /в тристайни апартаменти не се допускат повече от 5 служителя /. Жилищата се намират на около 15-30 мин. с автомобил от местоработата.
Транспорт до място на работа: Работодателят осигурява служебна кола, която да се ползва от 4-5 души или с градски транспорт. Ако се пътува с градски транспорт Работодателя заплаща 40 евро/40% процента от разходите .
Моля изпращайте Вашите автобиографии чрез бутон "Кандидатстване".

Информация за контакт

Телефон: 0899145195

ITCD