Помощен персонал в производството (печатница)
други в чужбина, Германия
От 3000 до 4000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Ние имаме предвид, че: Всеки човек е различен, както и всяка автобиография не е една и съща, както и че всеки следва своите собствени цели. Поради тази причина ние създадохме Tabel Chance за един по-добър шанс в живота. Ние ще ви помогнем бързо да намерите своя собствен път, за да се усъвършенствате професионално! Независимо дали сте млад и дипломиран, но нямате достатъчно опит или пък сте човек с опит, но в момента сте безработен, ние мислим, че всеки трябва да получи своя шанс.

Отговорности

Поставяне рекламни листовки в системата за сортиране на брошури
Подреждане и изхвърляне повредените брошури
Опаковане на готовите брошури/ списания и подреждане върху палети

Изисквания и необходими умения

Готовност за работа на смени
Умение за работа в екип
Минимални познания по немски или английски език.

Ние Ви предлагаме

Удържане на данъци и социални осигуровки от немския работодател
Възможност за дългосрочно сътрудничество и по- нататъчно развитие
Възможност за придобиване на първоначален трудов стаж
Настаняване и адресна регистрация.
Възможност след разговор и желание за преместване в национален мащаб
Careerdays.bg