Преподавател по немски език
София
почасово

София почасово

"СофтУни Светлина" е първата частна гимназия за ИТ и дигитални умения в България. В гиманзията се зучават най-иновативните и перспективни специалности в дигиталния спектър - Приложно програмиране, дигитален маркетинг и предприемачество и графичен дизайн.
Преподавателите в гимназията не са просто експерти по съответния учебен предмет, а учители с талант да вдъхновяват учениците си.

Отговорности

* Преподавател по немски език;
* Подход в преподването на гимназисти;
* Амбициозна и заредена с оптимизъм личност;

Изисквания и необходими умения

* Висше образование по специалността;
* Писмено и говоримо владеене на английски език;
* Компютърна и медийна грамотност;
* Отговорност, организационни умения и желание за професионално развитие;

Ние Ви предлагаме

* Отлични условия за работа в креативна и предразполагаща среда;
* Сплотен екип от професионалисти;
* Свобода при избора на проектобазарина методология;
* Възможност за изява и реализиране на свежите Ви идеи;
* Множество обучения за професионално и личностно развитие;
* Добро възнаграждение;
* Възможност за участие в разработване на учебни материали.

Информация за контакт

Телефон: 0893 740 775

VCD