Продавач-консултант
София
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Фирма Интер Екзотикс Груп е основана през 1998 год. и е първият официален вносител и дистрибутор на над 20 световно известни фирми за аксесоари за животни за България – продажбa на едро и дребно.

Отговорности

В отговор на разширяване на дейността ни обявяваме конкурс за длъжността:

Продавач - Консултант

- Осъществяване на продажби на едро и на дребно
- Поддържа високо ниво на обслужване на клиентите
- Изпълнение на клиентски заявки по телефона и на място
- Предоставяне на компетентна консултация за качествата на продуктите

Изисквания и необходими умения

От вас изискваме:
- Компютърна грамотност
- Желание за работа в динамична среда
- Комуникативност, дисциплина и работа в екип.
- Предишен опит в сферата на търговията е предимство.

Предимство:
- Чиста шофьорска книжка кат. Б,С
- Владеене нa чужди езици

Ние Ви предлагаме

- Фирмени обучения
- Добро заплащане
- Дългосрочна заетост на трудов договор
- Възможности за кариерно развитие във фирмата

Трудов договор с 6 месечен изпитателен срок.

Ако приемате предизвикателството да станете част от нашия екип, изпратете автобиография и актуална
снимка .
Virtual Career Days