Продавач - Консултант
гр. София
От 1000 до 1500 лв.

гр. София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

"АЛИАНА" ООД, производител на спално бельо с марката Roxyma Dream, търси да назначи продавач-консултанти във фирмен магазин за спално бельо в гр. СОФИЯ - Mall Paradise Center

Отговорности

ОТГОВОРНОСТИ:
1. Качествено и коректно обслужване на клиенти.
2. Отлично познаване и професионално предлагане на продуктовия асортимент.
3. Консултиране относно характеристиките на продуктите и подпомагане в избора при покупка.
4. Работа с касов апарат, ПОС устройство, складов софтуер.

Изисквания и необходими умения

ИЗИСКВАНИЯ:
1. Отговорност и дисциплинираност.
2. Способност за работа в екип.
3. Енергичност и отлични комуникативни умения.
4. Компютърна грамотност.
5. Желателно е кандидатите да имат стаж на подобна позиция минимум 2 години.

Ние Ви предлагаме

КАКВО ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
1. Вътрешно-фирмено обучение.
2. Мотивиращо възнаграждение съобразено с постигнатите резултати.
3. Коректно заплащане и дългосрочна заетост.
4. Комфортна и приятна работна среда.