Продавач консултант
София

София длъжност на пълно работно време

Petite Fleur е лидер в производството и търговията на висококачествени детски бутикови дрехи. В гр.София магазина ни се намира в Paradise Center.

Отговорности

Търсим инициативен човек с умения за работа в екип, който е активен, общителен и може да демонстрира отлични комуникационни умения и значителни търговски познания.
Вашата цел ще бъде да популяризирате имиджа на марката и да поддържате висок стандарт на обслужване на клиентите по всяко време.

Изисквания и необходими умения

- Отлични комуникативни и презентационни умения;
- Представителна външност;
- Умения за работа в екип, търговски усет и ориентация към постигане на резултати;
- Високо ниво на самодисциплина и организираност;
- Завършено средно образование;
- Умение за работа с ПОС-терминал и касов апарат;

Ние Ви предлагаме

- Специализирано обучение за постигане целите на компанията;
- Гарантирано месечно възнаграждение;
- Допълнително материално стимулиране, обвързано с резултатите;
- Възможност за професионално развитие;
- Работа в динамична среда с екип от позитивни и инициативни хора;
- Комуникативно и модерно и луксозно оборудвано работно място;
ITCD