Продавач-консултант
гр.Варна

гр.Варна длъжност на пълно работно време

Верига зоомагазини "Анималия" занимаваща се с търговия на храни и аксесоари за домашни любимци, търси Продавач -консултант за свой фирмен магазин, който се намира в търговски център "Гранд Мол" гр. Варна

Отговорности

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- обслужва и консултира клиенти за качеството и характеристиките на предлаганата стока;
- зарежда и подрежда;
- участва в приема на стока и следи за добрия търговски вид на продуктите;
- поддържа добра хигиена на работното място;

Изисквания и необходими умения

ИЗИСКВАНИЯ към кандидата:
- Желание за професионално развитие
- средно или висше образование;
- компютърна грамотност;
- мотивация и готовност за динамична работа;
- комуникативност;
- лоялност, коректност към работодателя, колегите и клиентите;
- позитивно отношение;
- опит на подобна работа се смята за предимство.

Ние Ви предлагаме

Ние Ви предлагаме:
-Въвеждащо обучение
-Работа на трудов договор;
-Мотивиращо възнаграждение;
ITCD 2024 Employers