Продавач-консултант - Луксозни дамски дрехи
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

За наш клиент, компания, която изработва и предлага луксозни дамски дрехи, търсим да назначим Продавач-консултант. Мястото на работа е в гр. София, SkyCity Mall. Позицията е с работно време между 11:00 и 20:00 и се работи на смени.

Отговорности:

- Посреща, обслужва и консултира клиенти в търговския обект;
- Грижи се за оформянето, подредбата и добрата визия на изложените артикули в магазина и на витрината;
- Поддържа хигиената и чистотата на работното място;
- Работа с POS терминал, касов апарат, компютър.
- Приема и следи за наличностите на стоки в магазина и склада към него;
- Реализиране на онлайн продажби, комуникация с клиенти по телефон, електронна поща и информирането им за нови зареждания, промоции и намаления.

Изисквания:

- Търговски умения, умение за реализиране на продажби;
- Организираност, креативност, умение за работа в динамична среда;
- Oпит на подобна позиция ще се счита за предимство;
- Умение за работа в екип.

Предлагат:

- Отлични условия за работа;
- Редовно и добро заплащане;
- Приятна работна атмосфера.

Ако проявявате интерес и желаете да кандидатствате, моля, изпратете автобиография чрез онлайн формата за кандидатстване.

Благодарим за интереса! Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Подборът се извършва от JobTiger, удостоверение No. 2547, 08.06.2018.

JobTiger Banner