ЛУКСЕРА ЕООД
под 5 заети служителя Кандидатстване
Продавач-консултант на осветителни тела
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Фирма „ЛУКСЕРА” ЕООД е специализирана в търговията с осветителни тела и консумативи. Част от семейството на словашката фирма „LUXERA” s.r.o.

Търсим да назначим продавач – консултант на осветителни тела за нашия магазин в гр. София

Изисквания:
•средно образование – специалност Електротехника;
•комуникативност, организираност и самостоятелност;
•опит в сферата на предлагането на осветителни тела;
•способност за поемане на отговорност;
•коректност и лоялност;
•търговски усет;
•компютърна грамотност;
•владеене на английски език (владеенето на словашки език е предимство);
•активен шофьор

Отговорности:
•да познава номенклатурата в магазина;
•носи материална отговорност за стоката и паричните средства;
•отговорност за даваната информация и попълваните документи в магазина;
•бързо и качествено обслужване на клиенти с ведро настроение и усмивка;
•да работи със складова програма Микроинвест и касов апарат, да води касова книга;
•отговаря за подреждането на стоката и хигиената на работното място;
•помага при получаването на стока;
•изпълнява допълнителни задачи свързани с работния процес

Ние предлагаме:
•сигурност и работа в динамична среда;
•постоянен трудов договор и осигуровки;
•предлагаме мотивиращо възнаграждение обвързано с постигнатите резултати
•отлична работна среда.

Необходими документи:
1. Актуална автобиография
2. Копие от документ за завършено образование
3. Копия от документи, доказващи придобити знания, умения, компетенции
4. Актуална снимка

Моля изпращайте набора от документи
Само одобрените кандидати по документи ще бъдат поканени на интервю!!!