HRS Bulgaria
Продавач - консултант за деликатесен щанд
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, международна верига супермаркети с изградени традиции на българския пазар, търсим да назначим служители на позиция:

Какво представлява работата?

- Изпичане на хляб и хлебни изделия;
- Познание за отлично състава на храните;
- Следи за спазване на санитарно-хигиенните изисквания;
- Обслужване и консултиране на клиенти
- Поддържане на наличност, спазване на срокове и аранжиране на стоките на щанда и витрините;

Какво предлагаме?

- Трудов договор;
- Сума за храна - 100лв.;
- Бонус оборот;
- Конкурентно възнаграждение;
- Работно време 2/2;
- Голям екип от усмихнати и вежливи колеги.

Какво търсим в теб?

- Средно образование;
- Желание за работа в колектив;
- Добра комуникация и умения за работа в екип;
- Отговорност и дисциплинираност при изпълнение на трудовите задължения;
- Готовност за работа по график на смени;
- Вежливо и коректно държание към клиентите.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers