ЕФТ ЕВРОФЪРНИЧЪР ЕООД
Продавач в мебелен магазин
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Фирма PoliHome търси служители , които да се присъединят към нашия екип, за новия физически магазин в София.

Ако комуникацията е вашето силно място и обичате да работите в екип, тогава бихме искали да ви срещнем и да се присъедините към нас!

Отговорности

Осигуряване на високо качество на обслужване на клиенти и професионализъм
Представяне и промотиране на продукти в зависимост от нуждите и предпочитанията на клиентите
Информиране на клиентите за актуалните оферти и услуги на магазина
Обработка на продажби с точност и бързина
Работа в екип и сътрудничество за постигане на целите на магазина
Съдействие за поддържане на чистотата и реда на работното място

Изисквания и необходими умения

Силни комуникативни умения и създаване на отношения с клиентите
Умение за работа и сътрудничество в екип, отговорност и професионализъм
Способност да разберете и изпълните очакванията на клиентите
Познания за работа с компютър и основни програми,

биха били оценени

Опит в областта на мебелите или декорацията
Предишен опит в продажбите
Познание на английски и на гръцки език

Ние Ви предлагаме

Познаване на продуктите

Отлични условия за работа в модерна и приятна работна среда
Петдневна работна седмица на пълно работно време
Пълно застраховане - осигуровки (отпуски, подаръци и др.)
Конкурентна заплата (чист доход 1.200-2.000 лева)
Отстъпка за поръчки на персонала
Бонуси за постижения (100 - 1.000 лева)

Информация за контакт

Телефон: +359875339050

ITCD 2024 Employers