Аксес Консултанси
Продуктов мениджър в шивашко производство
Русе
От 2000 до 3000 лв.

Русе длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Наш клиент има отлична възможност за опитен продуктов мениджър в производството на облекла.
Имате шанс да се присъедините към водеща компания със седалище в град Русе.

Отговорности

- Ще изготвите график на производството;
- Ще следите отблизо оперативните процеси;
- Ще координирате и ще си сътрудничите с екипа за производство, екипа за контрол на качеството, екипа на технолозите.
- Ще работите с клиентите.

Изисквания и необходими умения

- Последователност, ориентирана към клиента и към резултатите работна нагласа;
- Доказана способност за водене и мотивиране на екип с цел постигане на резултати;
- Способност за ефективна комуникация и сътрудничество с екипа;
- Опит в проследяването и прилагането на оперативни и експлоатационни данни
- Отлично владеене на английски език
- Италиански или френски език би било предимство
- Шофьорската книжка е задължителна
- Отлични компютърни умения
Трябва да сте в състояние да изпълнявате много задачи едновременно, да се справяте със срокове и да притежавате отлични комуникативни умения.

Ще се разглеждат кандидатури само на професионалисти, които имат опит в шивашката индустрия.
Ще се свържем с одобрените за интервю кандидати.

Ние Ви предлагаме

- Работа в динамична и модерна среда
- Атрактивно заплащане
- Социални придобивки

Регистрационен номер на Агенцията по заетостта в България 2566 - -за подбор на персонал в България, и 2567 - за подбор на персонал за други държави.