КОРЕКТ-КОНСУЛТ БЪЛГАРИЯ ЕООД
Проектант (алуминиеви и фасадни системи)
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Търсим опитен проектант на алуминиеви и фасадни системи за екипа на нашия клиент – Вайс Профил ООД.

Отговорности

КАКВО ЩЕ СЕ ОЧАКВА ОТ ВАС:
• Да проектирате и проследявате изпълнението на проекти, според предлаганите от фирмата продукти и останалите елементи на сградите така, че да отговарят на конструктивни, архитектурни и други технически норми;
• Да изготвяте работни чертежи на детайли за изпълнение на отделните елементи, както и схеми за монтаж;
• Да правите заснемане на размерите на обекта;
• Да участвате в срещи с възложители и изпълнители;
• Да съдействате при изготвянето на оферти;
• Да изготвяте на опис на количества за износ и рекапитулация на обекта;
• Възможност за чести командировки (предимно в западна Европа).

Изисквания и необходими умения

ВАШИТЕ КВАЛИФИКАЦИИ И УМЕНИЯ:
• Висше техническо образование (строителна специалност);
• Опит в проектирането на дограми, окачени фасади и облицовки;
• Отлични умения със специализиран софтуер ( Autocad 2D, Оргадата);
• Английски език на отлично ниво (владеенето и на френски език е голямо предимство);;
• Комуникативност и организираност.

Ние Ви предлагаме

КАКВО ПРЕДЛАГА КЛИЕНТЪТ НИ:
• Постоянен трудов договор;
• Адекватно заплащане;
• Предизвикателни проекти в страната и чужбина;
• Екип, който цени креативното мислене, високата професионална квалификация и ентусиазъм.
При интерес от Ваша страна, не се колебайте да кандидатствате с Вашата актуална автобиография.
На интервю ще бъдат поканени само предварително одобрените по документи кандидати.,
„Корект Консулт България“ ЕООД притежава лиценз за извършване на посредническа дейност по наемане на работа под № 2191, издаден от Министерство на труда и социалната политика.
С настоящото кандидатстване давате съгласието си за обработката на личните Ви данни и предоставяне на възможности за наемане на работа да се извършва от „Корект Консулт България“ ЕООД, в пълно съответствие с ОРЗД и всички други действащи закони за Защита на Личните Данни.

Информация за контакт

Телефон: 8519115

VCD